0850 532 0 NBT (628)

TEKNİK DESTEK

Teknik bir kişinin bir kaç dakikada çözebileceği küçük bir IT probleminin verim kaybına, hatta geri dönülemez veri kayıplarına neden olabilecek büyük sorunlara yol açabileceğini biliyoruz.

NBT bütçenize uygun çeşitli yelpazelerde en temel seviyeden kompleks IT ihtiyaçlarına kadar dış kaynak kullanımı seçenekleri sunmaktadır. Siz işinizi yürütürken biz IT altyapınızla ilgileniyoruz.

Her Bütçeye Uygun

Teknik destek paketlerimizle sürpriz faturalarla karşılaşmazsınız. Teklif hesaplama aracı ile kontrat dahilinde servis seviyesine göre ne kadar ödeyeceğinizi görebilir veya tek seferlik destek paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Teknik Destek Yaklaşımımız

Tüm teknik destek kontratlarımız hizmetin başlangıcına müteakip ücretsiz yerinde IT altyapısı incelemesi içermektedir. Bu inceleme çalışması esnasında konusunda uzman destek ekibimiz firmanızın teknik altyapısını aşağıdaki gibi dökümante edecektir:

  • Ağ altyapısı: Switch, firewall ve routerları kapsayan bir harita çıkarılacaktır.
  • Sunucu Envanteri: Model ve seri numaralarını kapsayan dökümantasyon hazırlanarak ekipmanlarınızın garanti durumunu ve firmware güncellemelerini takip edebileceğimiz, donanım arızalarında hızlıca arızalı parçanın değişimine olanak sağlayacak bir envanter çıkarılacaktır.
  • Kullandığınız yazılım ve donanımlarla alakalı olabilecek 3. parti kişilerin iletişim bilgileri dökümante edilecektir.
  • İş istasyonlarının antivirus ve antispyware gibi yazılımlarının konfigürasyonları derinlemesine kontrol edilerek güvende olup olmadığınız tespit edilecektir.
  • Teknik altyapınızda görülen eksiklikler bir rapor olarak sunulacaktır.