0850 532 0 NBT (628)

PROJE YÖNETİMİ

NBT, keşif çalışmalarından satış sonrası desteğe kadar tüm süreçler boyunca; çözüm odaklı, yenilikçi, kaynakların en etkin şekilde kullanımını ve verimliliğin en üst düzeyde olmasını hedefleyen, öncelikli ilkesi “Müşteri Memnuniyeti” olan bir proje yönetimi anlayışına sahiptir. Müşteriye kendi işini ve sektörünü tamamen anlayan danışmanlarla çalıştığını hissettirir, farklı sektörlerde yapılan proje deneyimleri ile katma değer yaratır.

DOĞRU ÇÖZÜMÜ BULMAK

Firmanızı kârlılığını ve verimliliğini arttıracak bir IT çözümü arıyorsunuz fakat mevcut IT altyapınız bu çözümü entegre etmenize olanak vermiyor mu? NBT bu amacınızı gerçekleştirmeyi hedefler.

Karmaşık IT projelerini yönetmek zor ve maliyetli olabilecek bir süreçtir ve bazı durumlarda iş gücünüzün önemli bir kısmını sadece tek bir projeye adamanıza neden olabilir. Projenizin yönetimini NBT’ye atayarak birincil amacınız olan şirketinizin iş sürekliliğini sağlayabilirsiniz.

PROJE YÖNETİM SÜRECİ

Danışmanlık hizmetleri çerçevesinde üretilen bilgi teknolojileri projelerinde uygulanan proje metodolojisi, müşterilerin beklentilerine uygun olarak öngörülen kapsam, bütçe ve zaman planı çerçevesinde cevap vermeyi esas almaktadır. Bu perspektifte projeler, 5 fazda ele alınmakta ve her fazın sonunda yer alan onay/kabul mekanizmasıyla müşteri beklentisi tam olarak belirlenip karşılandığından emin olunmaktadır, bu süreçte takip edilen adımlar aşağıdaki gibidir:

  • Analiz Çalışması,
  • Tasarım-Planlama,
  • Geliştirme,
  • Pilot Çalışma ve Problem Giderme,
  • Yaygınlaştırma

MALİYETLENDİRME

Çoğu IT danışmanlık firmasının aksine NBT, proje yönetim maliyetlendirmesini sabit fiyat üzerinden yapmaktadır. Böylece uzayan projelerinizde artan maliyetleri düşünmek zorunda kalmazsınız; proje bitimine kadar ekibimiz yerinizde entegrasyon sürecinde bulunacaktır ve ekstra bir maliyet oluşmayacaktır.