0850 532 0 NBT (628)

MICROSOFT ÇÖZÜMLERİ

Microsoft Yazılım Lisanslaması konusunda kurumunuz için en doğru ve en ekonomik lisanslama modellerinin belirlenmesi, mevcut kampanya ve özel şartlardan en doğru biçimde yararlanmanızı sağlar. Şirketimiz lisanslama danışmanlığı, lisans projelendirme ve mevcut lisanslarınızın envanterinin çıkarılması ile ilgili hizmetleri ücretsiz tarafınıza sunar.

Microsoft ile Hizmet Sağlayıcı Lisans Anlaşması (SPLA) imzalayan NBT, Microsoft lisanslarını aylık olarak kiralayabilmektedir. Böylece her ay kullanılan ürün kadar kira ödeyerek en son versiyon ürünleri düşük ödemelerle kullanmak mümkün olmaktadır.

Yazılım kurulumları müşteri lokasyonun da yapılabildiği gibi, barındırma modeli olarak da yapılandırılabilir. Tarafımızda bulunduracağınız sanal veya fiziksel sunucularınız için SPLA ile yazılımı satın almak yerine kullandıkça öde ile kiralama yapabilirsiniz. SPLA; Esnek bir lisanslama modeli olduğundan, projelerinize göre kullanım adetleri aylık olarak değişebilir; Aylık kullandığınızı ödersiniz.

NBT lisanslama konusunda kurulduğu yıldan bu yana yaptığı çalışmalarda elde ettiği bilgi birikimini sürekli yenilenen modelleriyle geliştirmektedir, her firma için ayrı bir model oluşturarak en ekonomik ve ideal çözümü sunmaktadır. Bu çalışmalarda firmanın ihtiyacı kadar lisansı satın alması ve uygun lisanslama yapılması hedeflenmektedir.

Lisans projelendirmeniz için bizimle irtibata geçiniz.