0850 532 0 NBT (628)

E-PAZARLAMA

Pazarlama, müşterilere veya potansiyel müşterilere ulaşarak onlara şirket, marka, ürün ve servisler hakkında bilgi vermek için yürütülen çabalardır. Bu ayrıca müşterilerin veya potansiyel müşterilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlamak ve ona göre geleceğe yönelik kararlar alabilmeyi de kapsar. Bilgi çağı öncesi toplumlarda pazarlama, çoğu zaman müşterilerle yüz-yüze teması gerektirir. Bu tip aktiviteler belirli bir yatırımı (insan gücü, reklâm harcamaları vb) zorunlu kılar. Bilgi toplumundaysa her şey bilgi çağı öncesi toplumlara göre çok hızlıdır. İnternette pazarlama hem daha hızlı sonuç veren, hem daha ucuz ve hem de daha doğru sonuçlar verebilme özelliklerine sahiptir. İnternet üzerinden pazarlama:

Firmaların dünya pazarlarına ulaşmalarına,
Çok daha az masrafa,
Otomasyonla, fiziksel dünyada vakit kaybına sebep olan haberleşme ve bilgilendirme işlemini kolaylaştırmaya ve Her gün, kesintisiz 24 saat hizmet sunmaya olanak tanıyor.

Her büyüklükteki ve sektördeki firma, internet ve e-pazarlama sayesinde, kendilerinden büyük rakipleriyle yarışıp, büyük pazarlarda yerlerini alıyor ve büyük karlar elde edebiliyorlar. Bu yüzden internet, bütün girişimciler tarafından önem kazanmaya ve kullanıcı kitlesini genişletmeye devam etmektedir.

SUNDUĞUMUZ E-PAZARLAMA ÇÖZÜMLERIMIZ

NBT olarak sizi sıkıcı taahhüt zorunluluğunda bırakmadan ön ödemeli olarak e-pazarlama çözümleri sunuyoruz. Bütünleşik olarak internet üzerinde bir iş alanı kendisini duyurabilmek için aşağıdaki çözümleri sunmaktayız:

Toplu Eposta
Toplu SMS
Toplu Fax
Otomatik Arama

TOPLU EPOSTA

Toplu Eposta ile pazarlama amaç doğru kişilere ilgili maili göndermektir. Ziyaretçilerinizin kendi isteği ile üye olabileceği bir e-bülten üzerinden, veya size başka bir yoldan bilgi alma müracaatında bulunmuş kişilerin mail adreslerine; kampanyalarınızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi, haber ve duyurularınızı en hızlı ulaştırmanızı sağlayan pazarlama şeklidir.

TOPLU SMS

Toplu SMS hizmetimiz ile başlıklı (SMS numarası yerine kurumunuzun adının yazması) veya başlıksız olarak toplu sms gönderebilirsiniz.

TOPLU FAX

Toplu Fax hizmetimiz ile başlıklı (Fax numarası yerine kurumunuzun adının yazması) veya başlıksız olarak toplu fax gönderebilirsiniz.

OTOMATIK ARAMA

Otomatik Arama hizmetimiz ile içeriği ve süresini sizin belirlediğiniz bir ses kaydını (mesajın) sisteme yükleyerek belirtilen sabit (ev, iş) telefonlara veya GSM (cep) telefonlarına istenilen zamanda aynı anda arayarak ve çok kısa sürede yüzlerce kişiye ulaştırılarak dinletilmesini sağlayabilirsiniz.